Comportament dubios la testoasa...

• cu tample rosii sau de Florida (Trachemys scripta elegans)
• cu tample galbene (Trachemys scripta scripta)

Moderatori: Sheppard, Florin

Comportament dubios la testoasa...

de Dragosvr92 » 06 Mar 2015, 00:00

De ieri am observat ca isi pune ghearele deasupra capului si si le scutura lovind geamul...
Este un gest de imperechere....?

PS: Vad ca site ului ii lipsesc avatarurile si smilieurile aditionale. Nu am reusit nici sa gasesc nici link urile pt view my posts si altele...
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 118
Membru din: 11 Mar 2012, 00:39
Localitate: Romania

Re: Comportament dubios la testoasa...

de yonzy » 06 Mar 2015, 00:10

https://www.youtube.com/watch?v=OME9YquyDbU

Dacă te referi la ceva de genul, atunci da, împerechere sau să-şi arate dominanţa.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 43
Membru din: 26 Dec 2014, 18:57

Re: Comportament dubios la testoasa...

de Dragosvr92 » 06 Mar 2015, 00:15

yonzy scrie:https://www.youtube.com/watch?v=OME9YquyDbU

Dacă te referi la ceva de genul, atunci da, împerechere sau să-şi arate dominanţa.

Da, la asta ma refer. Mersi :)
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 118
Membru din: 11 Mar 2012, 00:39
Localitate: Romania

Re: Comportament dubios la testoasa...

de Sheppard » 06 Mar 2015, 22:03

Dragosvr92 scrie:PS: Vad ca site ului ii lipsesc avatarurile si smilieurile aditionale. Nu am reusit nici sa gasesc nici link urile pt view my posts si altele...


Cum a fost schimbat serverul si renovat site-ul, link-urile vechi nu mai prea functioneaza.
Daca dai click pe numele tau si ajungi la profilul tau, ai acolo in dreapta un link "Search user's posts" unde ai toate postarile tale.
Avatarul se poate seta din nou usor, dar cu smilieurile nu stiu ce sa zic.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu

Re: Comportament dubios la testoasa...

de Dragosvr92 » 13 Mar 2015, 09:10

Sheppard scrie:
Dragosvr92 scrie:PS: Vad ca site ului ii lipsesc avatarurile si smilieurile aditionale. Nu am reusit nici sa gasesc nici link urile pt view my posts si altele...


Cum a fost schimbat serverul si renovat site-ul, link-urile vechi nu mai prea functioneaza.
Daca dai click pe numele tau si ajungi la profilul tau, ai acolo in dreapta un link "Search user's posts" unde ai toate postarile tale.
Avatarul se poate seta din nou usor, dar cu smilieurile nu stiu ce sa zic.

Stiu, sunt destul de comod cu phpbb. Am si eu un forum. Iar Soft ul are o noua versiune majora in care au fost adaugate multe schimbari.

Smilieurile si vechile avataruri trebuiesc doar reincarcate pe server....
Din pacate, admin ul face o treaba nu prea buna cu intreinerea. :? Probabil din lipsa de timp...
Iar tu, vad ca inca nu ai fost promovat ca moderator.... Desi esti cel mai activ membru. :(

Admin, you arent being fair mate... -_-

Edit: Vad ca link ul View my posts a fost mutat pe icoana steagului....
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 118
Membru din: 11 Mar 2012, 00:39
Localitate: Romania

Re: Comportament dubios la testoasa...

de diego » 13 Mar 2015, 10:22

Dragosvr92 scrie:Stiu, sunt destul de comod cu phpbb. Am si eu un forum. Iar Soft ul are o noua versiune majora in care au fost adaugate multe schimbari.

Smilieurile si vechile avataruri trebuiesc doar reincarcate pe server....
Din pacate, admin ul face o treaba nu prea buna cu intreinerea. :? Probabil din lipsa de timp...
Iar tu, vad ca inca nu ai fost promovat ca moderator.... Desi esti cel mai activ membru. :(

Admin, you arent being fair mate... -_-

Edit: Vad ca link ul View my posts a fost mutat pe icoana steagului....


E adevarat ca mai sunt niste chestii de rezolvat pe aici dar din lipsa de timp le-am pus in asteptare.
Cat despre Sheppard, daca ai sa te uiti cu atentie pe pagina de start, ai sa vezi ca e moderator pe jumatate de forum :)
Pagina de Facebook a forumului Testoase.com
Avatar utilizator
Testos Admin
Testos Admin
 
Mesaje: 1260
Membru din: 01 Noi 2006, 20:38
Localitate: Bucuresti


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
cron