Am nevoie de putin silicon, si nu gasesc

Cerere si oferta.

Moderator: diego

Am nevoie de putin silicon, si nu gasesc

de Broscutzel » 16 Aug 2008, 18:39

Voi de unde ati luat siliconul? Am cautat in Hornbach militari si nu aveau.
Eventual daca v-a mai ramas ceva si nu va trebuie, vi-l cumpar. Imi trebuie putin, cat sa lipesc un geam pe post de insula.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 55
Membru din: 14 Dec 2007, 21:25
Localitate: Giurgiu

de Florin » 16 Aug 2008, 19:26

In Bricostore, dar si la Carrefour am vazut.
O testoasa de peste 7 ani...!! :D
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 874
Membru din: 18 Noi 2006, 09:51
Localitate: Ilfov, Buftea

de Adriana » 18 Aug 2008, 19:15

Vad ca la locatie ai scris ,,Rahova". Inseamna ca trebuie sa stii str. Sebastian, care face legatura cu Str 13 Septembrie.Vis-a-vis de magazinul Mihailesti (adica dupa banca BCR) sunt mai multe magazine cu instalatii sanitare, vopsele, etc.
In unul din astea, cu putin timp in urma, mi-am luat eu siliconul, atunci cand aveam de gand sa construiesc eu singura insula. Nu l-am mai folosit pana la urma, asa ca a ramas nedesfacut in casa. Poate gasesti aici. :D
Avatar utilizator
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 81
Membru din: 25 Iul 2007, 11:44
Localitate: Bucuresti

de diego » 19 Aug 2008, 10:15

Numai sa ai grija ca acel lipici siliconic sa fie special pentru acvarii altfel ar putea fi toxic.
Avatar utilizator
Testos Admin
Testos Admin
 
Mesaje: 1260
Membru din: 01 Noi 2006, 20:38
Localitate: Bucuresti

de Broscutzel » 19 Aug 2008, 10:33

Adriana scrie:Vad ca la locatie ai scris ,,Rahova". Inseamna ca trebuie sa stii str. Sebastian, care face legatura cu Str 13 Septembrie.Vis-a-vis de magazinul Mihailesti (adica dupa banca BCR) sunt mai multe magazine cu instalatii sanitare, vopsele, etc.
In unul din astea, cu putin timp in urma, mi-am luat eu siliconul, atunci cand aveam de gand sa construiesc eu singura insula. Nu l-am mai folosit pana la urma, asa ca a ramas nedesfacut in casa. Poate gasesti aici. :D

Cred ca stiu zona, intre timp m-am mutat in Militari si n-am actualizat profilul.
Dupa cum zice si diego, trebuie sa fie special pt acvarii, ala de la vopseluri e toxic.
Scrie pe el ca e pt acvarii? Poate dau o fuga pana acolo daca nu gasesc in Carrefour Militari.
Merci
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 55
Membru din: 14 Dec 2007, 21:25
Localitate: Giurgiu

de Adriana » 19 Aug 2008, 10:59

Sigur ca da, e special pentru acvarii si terarii. La vremea cand l-am luat, am cautat ceva timp pana sa-l gasesc :wink:
Avatar utilizator
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 81
Membru din: 25 Iul 2007, 11:44
Localitate: Bucuresti


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
cron