DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat - REZOLVAT

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat - REZOLVAT

de Alinutza » 13 Iun 2016, 13:48

Donez o testoasa de Florida in varsta de 14 ani, cca 15 cm lungime, impreuna cu tot harnasamentul la care am lucrat cu drag in ultimii ani. Adica:
- acvariu 150cm x 50 cm cu inaltimea de 60 cm, cu rampa si plaja cu substrat special, decor fundal 3d
- tot felul de decoruri plutitoare si lemne de apa
- filtru extern tetratec 700, cu toate filtrele si felurite piese de schimb
- ceva substante de conditionare a apei
- sistem de iluminat cu doua neoane de 1.20 cm speciale pentru testoate;
- covoras antiderapant si doua placi osb taiate pe masura ca sa il asezati cum trebuie pe corpul de mobilier.
Daca lipsa mobilierului e problema vi-l dau si pe ala (doua comode pal cires cu usi si sertare).
Sigur ca nu ai niciodata o garantie, dar cred ca e evident ca toate lucrurile aste care fac multe milioane le dau si nu vand in speranta ca urmatorul lor proprietar imi va trata broasca cu ceva respect.
Localizare: Drumul Taberei/ Bucuresti

Multumesc.

Donat din fericire unui prieten. Multumesc pentru oferte.

IMG_0235.jpg

IMG_0234.jpg
Ultima oară modificat de Alinutza pe 16 Iun 2016, 22:18, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 49
Membru din: 16 Oct 2007, 17:06
Localitate: Bucuresti

Re: DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat

de Sheppard » 14 Iun 2016, 22:59

Se vede ca te-ai ocupat de ele, imi apre rau ca trebuie sa le dai. Poate gasesti totusi o modalitate de a le pastra. Pana una, alta, am postat si in grupul de donatii anuntul: https://www.facebook.com/groups/tarc08/

Grija la cine le ia sa nu vanda totul mai departe.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu

Re: DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat

de Rares1996 » 15 Iun 2016, 07:00

Ajung marti sau duminica in Drumul Taberei. Daca le mai aveti, sunt dispus sa le iau.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 11
Membru din: 13 Apr 2016, 15:27

Re: DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat

de luminita22 » 15 Iun 2016, 10:05

Buna!!!Tare frumoase sunt,ar fi pacat sa le dai cuiva care le-ar neglija.....cum de apa la tine este asa limpede cum e cristalul ?poate totusi gasesti o modalitate sa le pastrezi...sau macar sa pastrezi legatura cu cel caruia ii le donezi....asa poate ai garantia sa sunt ingrijite corespunzator si nu sunt abandonate ca sa vanda tot ceea ce ii donezi.....
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 51
Membru din: 06 Apr 2016, 14:37

Re: DONEZ testoasa cu acvariu imens, complet echipat

de Rares1996 » 16 Iun 2016, 08:02

Buna ! As vrea sa o iau eu . Mai am o testoasa de 8 ani intr-un acvariu de 100l . Pot sa oferi un loc langa geam unde o poate vedea si lumina soarelui. De asemenea o pot lasa prin curte din cand in cand. Ma poti contacta pe mail afr.rares@yahoo.ro.
Ajung in Drumul Taberei duminica.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 11
Membru din: 13 Apr 2016, 15:27


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
cron