DONEZ 2 Testoase de florida( tample portocalii)+accesorii

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

DONEZ 2 Testoase de florida( tample portocalii)+accesorii

de Mihneab » 06 Apr 2016, 16:12

Buna ziua, din pacate ma aflu in situatia in care ma simt nevoit sa dau mai departe 2 testoase. Ele au 8-9ani, ambele de aceeasi varsta, una femela si una barbat. Le am hranit corespunzator, mancare cu vitamine, legume/carne , suplimente de calciu etc. Broasca mai mare( doar de dimensiuni mai mari, a facut o infectie la ochi care tot apare si dispare, am fost cu ea la veterinar si mi a dat o solutie ce se aplica tip picaturi la nivelul ochiului, ce continea vitamine si antibiotic). Acum s a infectat din nou.

Filtru de apa, am luat vreo 5, nici unul nu a facut fata. Incalzitoarele le am folosit cand erau mai mici, iar acum doar se urca pe ele si le sparg ca sunt destul de grele. Asa ca nu am mai folosit de ani buni.

Le dau impreuna cu 'acvariul' lor ( care nu este foarte mare, pentru ca cel precedent s a rupt si nu am gasit unul la fel de mare si stau si la curte si le las prin curte in special primavara si vara) si o buturuga pe care sa stea la uscat. Ce mai am mancare pe acasa ramasa, le voi da fara nici o problema.

Nume: Mihnea
Nr tel: 0723503497
Locatie: Bucuresti.
 
Mesaje: 1
Membru din: 06 Apr 2016, 16:03

Re: DONEZ 2 Testoase de florida( tample portocalii)+accesori

de Sheppard » 06 Apr 2016, 22:07

Am postat anuntul si pe grupul facebook de donatii: https://www.facebook.com/groups/tarc08/

Niste poze cu testoasele ar fi utile pentru posibili doritori.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
cron