Donez 4 broscute de florida

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

Donez 4 broscute de florida

de GabrielO » 06 Oct 2015, 14:21

Buna ziua, am 4 broscute de Florida cu tample rosii de aproximativ 13-14 ani, parintii le-au cumparat cand eram mai mic (nu cred ca se asteptau sa reziste atata sincer sa fiu). Ideea este ca nimeni nu prea are timpul necesar sa le acorde foarte mare atentie si de aceea am decis sa le donez tinand cont ca din ce am citit pe acest forum acestea constituie o problema eliberate in mediul inconjurator si oricum temperaturile pe timpul iernii ar fi fatale pentru ele si nu doresc acest lucru. Vreau sa le ofer unui om pasionat de aceste animale, care le poate oferi atentia necesara. Broscutele vin insotite de un acvariu de aprox 90cm lungime 41 latime si 40 inaltime care dispune de un suport metalic pe 4 picioare cu o lada speciala pentru instalatia electrica a perifericelor (acvariul si suportul sunt mai vechi si nu stiu daca perifericele mai sunt utilizabile), are si un acoperis pentru montarea de neoane/lampi uv. Mentionez ca sunt din Bucuresti si tot ce ofer este gratis, pentru cei interesati pot sa ofer poze cu broscutele/acvariul pe email.
 
Mesaje: 1
Membru din: 06 Oct 2015, 13:49

Re: Donez 4 broscute de florida

de Sheppard » 06 Oct 2015, 16:16

Am postat anuntul si e grupul de facebook pt donatii: https://www.facebook.com/groups/tarc08/
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu

Re: Donez 4 broscute de florida

de Sheppard » 28 Oct 2015, 18:01

E un doritor pe grupul de facebook mentionat. L-am directionat aici.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
cron