Dau Testoasa de apa

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

Dau Testoasa de apa

de tiger » 15 Aug 2013, 16:34

Salut!Stiti ca am doua testoase care nu le tin in conditi corespunzatoare.As vrea sa vile donez celor mai buni pretuitori de Testoase de apa. Scrieti in comenturi numarul vostru de telefon ca sa va contacteze tatal meu.
Poze:
Turti
Imagine
Glori
Imagine
Sper sa aveti grija de ele! :wink: :D :mrgreen:
o testoasa de 35 lei(turti) si una de 50 lei(glori)
vreau tot ce e mai bun pentru testoasele mele
nu testoasa :old: si testoasa :baby
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 136
Membru din: 17 Ian 2013, 15:02
Localitate: Bucuresti

de Al3xin0 » 16 Aug 2013, 19:14

Imi mai poti da cateva detalii despre Turti, cum ar fi marimea si ce specie e ca eu stiu doar trachemys si emys sa recunosc :)).
2 testoase frumoase!
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 66
Membru din: 23 Iun 2013, 16:20
Localitate: Deasupra ta , zburand cu viteza luminii!

de Ciobastian » 21 Aug 2013, 17:14

Le poti da si separat?Daca da as fi eu dispus sa iau una.Mai am inca 2 pe care le tin intr-un bazin mare afara iar cand scad temperaturile le bag in casa.
ID:ciobanusebastian95@yahoo.com
Telefon:0732541267
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 16
Membru din: 11 Mar 2012, 23:53

de Ciobastian » 21 Aug 2013, 17:15

Le poti da si separat?Daca da as fi eu dispus sa iau una.Mai am inca 2 pe care le tin intr-un bazin mare afara iar cand scad temperaturile le bag in casa.
ID:ciobanusebastian95@yahoo.com
Telefon:0732541267
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 16
Membru din: 11 Mar 2012, 23:53

de Gradinaru Alin » 21 Aug 2013, 19:14

tiger, apreciez gestul tau, aici dai dovada de maturitate! ori te-a convins cineva, ori te-ai plictisit de ele, oricare ar fi motivul, foarte bine ca te-ai hotarat sa le donezi, atata timp cat nu ai amenajat inca toate conditiile aferente... pacat insa ca nu ai luat aceasta decizie la timp, si nu ai asultat sfatul celor de pe forum, iar celalta tesoasa(zeus parca) a murit...

pe viitor, incearca sa te informezi inainte de a achizitiona un animal de companie, si incearca sa rezisti tentatiei de a-i inebunii pe parinti sa iti cumpere acel lucru, daca stii ca nu ai absolut toate conditiile de trai.

acum, iti doresc sa gasesti un stapan bun, si spune-i tatalui tau sa se informeze bine despre contitiile pe care le are cel care le doreste, sa nu ajunga totusi tot asa, sau chiar mai rau....

L.E.: Alexino, iti spun eu specia, turti este o Trachemys Scripta Scripta, testoasa cu tample galbene, stiu din posturile lui trecute...cat despre marimea carapecei, nu am de unde sa stiu cat a crescut de atunci...
13-05-2012
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 271
Membru din: 31 Iul 2012, 12:13
Localitate: Iași


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
cron