Donez testoase

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

Donez testoase

de brunetzik » 26 Noi 2011, 11:41

Buna, am doua tesoate cu tample rosii un mascul si o femela pe care as dori sa le donez. Broscutele au un an jumate sunt sanatoase si foarte jucause. Daca exista persoane interesate si care pot sa le ofere un loc prielnic si grija necesara va rog sa ma contactati pe adresa de e-mail rostasroxana@hotmail.com . Tin sa mentionez ca eu sunt din Hunedoara, dar nu cred ca asta e o problema, vom vedea cum rezolvam cu transportul. O zi buna!
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 21
Membru din: 17 Apr 2010, 19:55

de ane » 30 Noi 2011, 14:58

Buna, caut de muuuuult si eu testoase. Pentru a vedea ce conditii le ofer poti cauta aici: http://www.testoase.com/viewtopic.php?t=2655 ti-as propune sa cauti si in celelalte pagini deoarece vei gasi mai multe. cu transportul e o problema....eu stau in Corabia exact in sudul extrem al tarii langa Dunare.
:turtle: + me = best friends :hug:
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 157
Membru din: 26 Iul 2011, 12:08
Localitate: Corabia, Olt

de takawachinchila » 26 Dec 2011, 23:02

Salut!
Am un acvariu de 40x80x35cm, cu un mascul singurel. Sunt in Prahova. Pot primi femela? platesc eu transportul. lasa un mail la takawachinchila@yahoo.com daca esti interesata.
numai bine!
Poate vrei sa te arunc la testoase!
Avatar utilizator
Testos meserias
Testos meserias
 
Mesaje: 326
Membru din: 28 Oct 2008, 17:43
Localitate: Bucuresti


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori