Donez 2 testoase de Florida.

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

Donez 2 testoase de Florida.

de Dorian » 27 Iun 2010, 17:09

Salutari, doresc sa donez 2 broaste testoase cu tample rosii cu varsta de aproximativ 7 ani.
Eu sunt din Arad dar ma voi deplasa in orice judet pentru a le gasi un ingrijitor iubitor care are destul timp si dedicatie ( pe care eu nu le mai am) pentru a le da o casa noua.
Aici este o mica galerie de poze cu amandoua facute acum 10 minute :)

http://img249.imageshack.us/gal.php?g=marey.jpg

Pot fi contactat la mailul dorianmirroir@googlemail.com cu toate ca voi verifica acest forum regulat.

P.S. Multa stima celor care au fondat acest site si il tin pe picioare, fara de care trebuie sa recunosc ca nu stiu ce alte optiuni as fi avut ptr broscutele mele.
 
Mesaje: 4
Membru din: 26 Iun 2010, 08:42

de Heat0n » 05 Iul 2010, 18:47

Salutari Dorian,Eu am mai avut o testoasa dar mi-a murit avea o problema ,caut testoase dar nu gasesc ,as vrea sa adopt vreau sa vorbim accept alex_heaton4 te rog
 
Mesaje: 2
Membru din: 03 Iul 2010, 18:04

de Dorian » 03 Aug 2010, 19:21

Alex, nu stiu unde ai disparut, am fost pe mess dar se pare ca am pierdut contactul.
In orice caz inca mai caut pe cineva caruia sa ii donez cele 2 testoase. Cum ziceam inainte, ma deplasez eu de oriunde sunteti, doar sa le gasesc o casa noua.
 
Mesaje: 4
Membru din: 26 Iun 2010, 08:42

de ella_ella » 04 Aug 2010, 17:22

Si eu am broscute...sunt tare frumoase si ale tale.Dar ai acvariu pentru ele??? Eu le-as adopta...cu mare placere...dar daca nu ai acvariu trebuie sa imi fac eu comanda la unul mare, cel pe care il am nu e suficient pentru ele. si asta mai dureaza o vreme...
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 6
Membru din: 16 Mai 2010, 14:53

de ella_ella » 04 Aug 2010, 17:25

Am sa pun si eu niste poze cu ale mele maine...
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 6
Membru din: 16 Mai 2010, 14:53

de Dorian » 11 Aug 2010, 12:26

Salut ella. Alex isi facuse rost de testoase intre timp ( am fost prea ocupat sa iau legatura cu el din pacate) asa ca inca le donez pe ale mele. In leg cu acvariul, nu mai am :( dar am putea lua legatura, poate te ajut eu cu acvariul tau.
ID-ul meu de mess e DorianMirroir
sau mail pe dorianmirroir@gmail.com
Daca vrei, hai sa luam legatura si sa vedem daca le dam testoaselor mele o casa noua :)

P.S. de intarzierea raspunsului, dar se pare ca nu ma mai anunta pe mail cand primesc un raspuns aici ( dar o sa verific eu forumul personal de acuma)
 
Mesaje: 4
Membru din: 26 Iun 2010, 08:42

de Dorian » 15 Aug 2010, 18:39

Situatia a fost rezolvata, testoasele mele au o casa noua, perfecta. Mersi tuturor care mi-au trimis mesaje si va doresc multa fericire cu broscutele voastre.
Numai bine.
 
Mesaje: 4
Membru din: 26 Iun 2010, 08:42


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator