Donez o broscuta de tample rosii

Cerere si oferta.

Moderator: OsDeRos

Donez o broscuta de tample rosii

de Lexis » 11 Aug 2009, 09:16

Am o broscuta de care nu mai pot sa am grjia asa ca ma gandesc ca ar fi mai bine sa aiba o familie care sa o ingrijeasca corespunzator. Eu am primit-o la randul meu de la o colega dar nu am putut sa ii cumpar toate lucrurile necesare. O sa pun poze cu ea, are acvariu si insulita. In caz ca o vrea cineva o sa las id-ul meu de mess: lexis_18_02.
[url]Imagine[/url]
 
Mesaje: 3
Membru din: 14 Oct 2008, 20:46

de monavioleta » 11 Aug 2009, 14:05

Chiar te rog sa mi-o dai mie . Imi doresc o broscuta de Florida. Mai am doua de alta specie - Mauremys rivulata si un acvariu foarte mare dotat cu tot ce le trebuie. Te asigur ca va fi ingrijita si iubita. Problema e ca eu sunt din Targoviste. Daca tii totusi la ea si vrei sa mi-o trimiti poti sa insisti la un curier _Fan curier sau Cargus sa o aduca pana in Targoviste. Sunt de acord sa platesc eu transportul. Poti sa ma suni la 0748019*** sau pe mail mona.duta[@]yahoo.com


Edit by admin: pe viitor iti recomand sa-ti dai numarul de telefon pe PM
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 47
Membru din: 22 Iun 2009, 20:43

de monavioleta » 12 Aug 2009, 14:21

Contacteaza-ma pe telefon, fie printr-un sms fie printr-un bip si te sun eu inapoi
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 47
Membru din: 22 Iun 2009, 20:43

de monavioleta » 13 Aug 2009, 17:22

Daca ai postat un anunt aici iar pe mail sau pe telefon nu vrei sa luam legatura macar intra pe acest site si spune-mi ce ai hotarat.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 47
Membru din: 22 Iun 2009, 20:43

de Lexis » 20 Aug 2009, 16:50

Broscuta mea are in sfarsit o stapana noua cu care cred ca va fi faorte fericita. Mai ramane acum sa ma intalnesc ca sa pot sa o duc sa o cunoasca.
 
Mesaje: 3
Membru din: 14 Oct 2008, 20:46

de monavioleta » 27 Aug 2009, 23:44

Broscuta a ajuns la mine si conlocuieste cu broscoiul meu Mauremys rivulata. Se inteleg foarte bine si amandoi sunt mancaciosi. Cred ca amandoi sunt masculi dar nu se bat. Sunt inca in perioada in care se studiaza reciproc. S-a acomodat foarte repede si este foarte activ. Acvariul in care sta este mult mai mare decat cel pe care-l avea inainte si are mai multe posibilitati de catarare si inot. Imi sunt foarte dragi toate testoasele mele
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 47
Membru din: 22 Iun 2009, 20:43


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator