As dori sa donez

Atat incepatorii in acvateraristica, teraristica cat si noii veniti pe forum pot posta aici.

Moderator: Sheppard

As dori sa donez

de Geani » 12 Dec 2019, 21:56

Buna, tuturor!
In primul rand, realizez ca nu stiu nimic despre aceste animalute, si imi fac mea culpa ca nu m-am gandit sa ma informez inainte sa ii fac pe plac fiicei mele si de a cumpara doua testoase Mississippi. Le avem de 1 an si jumatate, au crescut (erau cat un banut, acum au vreo 10 cm), sunt foarte simpatice, insa clar nu ne ocupam de ele asa cum trebuie si cum merita. Nici macar nu stiu daca sunt fetite sau baieti... fiind exact la fel, nu imi dau seama daca e codita mai lunga, unghiile si alte detalii care ar putea sa le determine genul. Am luat doua ca sa nu se simta singure. Gresit, inteleg acum ca nu era cazul.
M-am gandit bine, si vreau sa le daruiesc cuiva care si le doreste si le poate ingriji.
Suntem din Bucuresti, iar odata cu testoasele donam si acvariul lor, plus accesorii.
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Dec 2019, 20:54

as dori sa le iau

de alex1125 » 11 Apr 2020, 17:42

buna am loc special amenajat pentru testoase.as vrea eu sa le iau.am avut una micuta dar a mancat-o pisica dar acea pisica nu mai este si am un loc liber
 
Mesaje: 2
Membru din: 11 Apr 2020, 17:36

Re: As dori sa donez

de alex1125 » 20 Apr 2020, 18:03

mai e valabil?
 
Mesaje: 2
Membru din: 11 Apr 2020, 17:36


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori