Donez broscuta testoasa cu tample galbene

Atat incepatorii in acvateraristica, teraristica cat si noii veniti pe forum pot posta aici.

Moderator: Sheppard

Donez broscuta testoasa cu tample galbene

de unicorn » 05 Dec 2017, 01:23

Buna tuturor!!

Sunt din Bucuresti si am primit o broscuta testoasa cu tample galbene de la cineva. Persoana respectiva mi-a spus ca este mascul si ca are 5 ani. A fost adus intr-un acvariu minuscul si crapat. Momentan il tin intr-un lighean destul de incapator, i-am pus o piatra mare drept insula si niste pietricele decorative. Nu am filtru, sau lampa uv sau ce ii mai trebuie deci situatia este oarecum urgenta. Nu il mai pot tine..nu imi permit sa investesc in ceea ce ii este necesar..tot incerc sa ii gasesc un stapan serios care sa il iubeasca si sa aiba grija de el si nu am reusit pana acum. De asemenea nu ii pot asigura transport pt ca 1. nu am masina 2. nu as avea in ce sa il transport plus ca este frig afara deci ideal ar fi sa vina cineva sa il ia cu masina. Va rog din suflet daca este cineva care il doreste sa imi lase un mesaj..
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Dec 2017, 01:09

Re: Donez broscuta testoasa cu tample galbene

de Sheppard » 05 Dec 2017, 23:45

Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu

Re: Donez broscuta testoasa cu tample galbene

de unicorn » 11 Dec 2017, 01:29

Broscuta a fost adoptata.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Dec 2017, 01:09


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori