Problema tareee ciudata

Atat incepatorii in acvateraristica, teraristica cat si noii veniti pe forum pot posta aici.

Moderator: Sheppard

Problema tareee ciudata

de lulu24 » 22 Iun 2016, 21:57

Deci in seara asta in timp ce testoasa inota am observat un fir de par cam de 5-6 cm care atarna de coada uneia dintre testoase..am zis ca nu e cine stie ce asa ca am scos-o afara si am tras de firul ala dar faza e ca pur si simplu cand trageam iesea afara cu un fel de chestii de culoarea pielii testoasei agatate de fir.M-am speriat si am lasat-o in pace ca sa nu-i fac vreun rau desi nu parea sa o doara, nu parea deranjata atunci cand trageam firul. Atunci sper ca poate va elimina acel fir atunci cand va excreta dar imi e teama sa nu pateasca ceva. Testoasa e la fel ca pana acum, nimic diferit, nu pare sa aiba nimic.
:o
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 39
Membru din: 09 Feb 2016, 14:46

Re: Problema tareee ciudata

de Sheppard » 22 Iun 2016, 22:13

Pune niste poze daca doresti, sa vedem despre ce e vorba.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu

Re: Problema tareee ciudata

de lulu24 » 22 Iun 2016, 22:17

O sa incerc maine sa pun. Poate, poate voi scapa de firul naravas. Si nu inteleg cum a intrat acolo(cam pe unde excreta ea) si a intrat dupa cum am vazut, destul de bine ca iese cu un fel de bucati din carne(fara sange sau ceva) cand tragi de fir.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 39
Membru din: 09 Feb 2016, 14:46

Re: Problema tareee ciudata

de lulu24 » 22 Iun 2016, 22:21

O sa incerc sa pun maine daca se vede ceva. Poate, poate voi scapa de firul naravas. Am vazut ca e prins bine rau acolo(cam pe unde excreta ea, in interior mai bine zis-stiu ca e greu de explicat) si ies ca niste chestii de carne fara sange sau ceva si mereu imi e frica sa trag mai tare sa nu fie ceva rau. Dar mie imi e imposibil sa inteleg cum a intrat asa bine acolo..oare posibil ca testoasa sa fi mancat firul din greseala si acum sa-i fie greu sa-l scoata afara ca numai daca il indesa cineva cred ca intra acolo...
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 39
Membru din: 09 Feb 2016, 14:46

Re: Problema tareee ciudata

de lulu24 » 22 Iun 2016, 22:22

Scuze ca am trimis de doua ori dar am crezut ca primul mesaj nu s-a trimis
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 39
Membru din: 09 Feb 2016, 14:46

Re: Problema tareee ciudata

de Sheppard » 22 Iun 2016, 22:38

Pana nu vad poze, nu ma pronunt, ca poate fi orice.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 2837
Membru din: 25 Feb 2011, 13:28
Localitate: Sibiu


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori