Buna

Atat incepatorii in acvateraristica, teraristica cat si noii veniti pe forum pot posta aici.

Moderator: Sheppard

Buna

de ancutza12 » 09 Dec 2011, 12:42

Sunt din Cluj Napoca si am un testos Patrik in varsta de 2 ani. Desi ii dau de mancare o data la 3 zile abia o scot la capat cu el. Ar manca in fiecare zi. As vrea sa va intreb ar avea ceva daca i-as da inima de vita cruda?? In general ii place atat pestele crud cat si cel uscat. Mai mananca inima de vita uscata, schrimps si oua de furnici. Care din voi stiti un magazin in Cluj cu mancare pt testoase mai ieftina ca cel putin pestele la noi e destul de scump. Sau un magazin en gros.
Va multumesc si Patrik va saluta pe toti. E un al patrulea membru al familiei. Stiu ca e un animal salbatic, dar e deja ca un animal de companie si cand sta pe afara ne cauta pe cei din casa si cand nu ne mai vede se sperie. :)) Nu a ajuns ink cat o tigaie dar nu mai are mult. A fost simaptik zilele asta cand i-am pus piatra in acvariu dupa mult timp si nu a lasat-o in pace si tarat-o prin tot acvariul pana nu am scos-o. Mi-a fost frica sa nu sparga incalzitorul. E un animal cu personalitate de asta sunt sigura. sper ca nu v-am plictisit cu povestea asta dar daca l-ati vedea numai ca nu vorbeste :))
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 25
Membru din: 23 Dec 2009, 23:44
Localitate: Cluj-Napoca

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
cron