Ce sex are?!

Adrese de cabinete veterinare din Bucuresti si din tara.

Moderator: Sheppard

Ce sex are?!

de Kaju » 27 Mai 2009, 16:26

Buna ziua... Am gasit o broasca teastoasa de uscat ( subliniez, USCAT :!: :!: :!: ), traversand strada, nuj ce nume sa-i dau, caci nu stiu cum s recunoaste sexul... :?
Acum, va rog sa ma ajutati cu cateva nume ( ale broscutelor voastre sau trecute prin minte... ) si sa imi rasp. si la intrebarea "Ce sex are?" :!: :!: :!: :arrow: :shock: Nu de altceva, dar am o broscuta teasoasa de Florida si 2-3 de Apa Europeana...
 
Mesaje: 3
Membru din: 13 Mai 2009, 18:13

de Skeptik » 27 Mai 2009, 17:54

pai ataseaza niste poze cu tzestoasa sa avem ce sa recunoastem legat de sex...pe fata mea o keama Naomi iar pe baietzel Tupeu... :happy6:
Avatar utilizator
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 25
Membru din: 14 Feb 2009, 23:32
Localitate: Galati

Re: Ce sex are?!

de Andr3 » 27 Mai 2009, 17:57

Kaju scrie:Buna ziua... Am gasit o broasca teastoasa de uscat ( subliniez, USCAT :!: :!: :!: ), traversand strada, nuj ce nume sa-i dau, caci nu stiu cum s recunoaste sexul... :?
Acum, va rog sa ma ajutati cu cateva nume ( ale broscutelor voastre sau trecute prin minte... ) si sa imi rasp. si la intrebarea "Ce sex are?" :!: :!: :!: :arrow: :shock: Nu de altceva, dar am o broscuta teasoasa de Florida si 2-3 de Apa Europeana...



de unde ai vrea sa stim ce sex are daca nu ai pus poze !!!
uite :arrow: http://www.testoase.com/viewtopic.php?t ... light=nume
o sa gasesti destule nume de testoase
si citeste asta :arrow: http://www.testoase.com/viewtopic.php?t=2
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 154
Membru din: 23 Dec 2008, 17:38
Localitate: undeva-n romania :))))

de OsDeRos » 27 Mai 2009, 17:59

daca zici ca e de uscat.. oricum nu se va imprechea cu celelalte asa ca nu vad rostul sexului. daca doar ptr nume... nu conteaza nici asta. si da... ataseaza poza cu ea (fata - "verso") ca sa iti putem spune.
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 704
Membru din: 26 Aug 2008, 14:39
Localitate: jegosul bucuresti

D

de takawachinchila » 28 Mai 2009, 02:04

Salut. Daca ai gasit-o, normal si etic ar fi sa ii dai drumul. Fiind testoasa de uscat e foarte posibil sa se adapteze greu la conditiile pe care i le poti oferi. Asa ca fa-i cateva poze si du-o undeva unde sa fie in siguranta. Asa e frumos. :)
Poate vrei sa te arunc la testoase!
Avatar utilizator
Testos meserias
Testos meserias
 
Mesaje: 326
Membru din: 28 Oct 2008, 17:43
Localitate: Bucuresti

de ATLANTIC » 28 Mai 2009, 09:48

salut!eu as fi de acord cu takawachinchila.depinde daca ai unde sa o duci in zona. :roll: daca nu ai unde te sfatuiesc sa ai mare grija de ea pentru ca am avut si eu una ,iar peste noapte am gasit un tunel sapat pe sub pamant si testoasa disparuta!
!i LoVe BaBy TuRtLeS!
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 131
Membru din: 14 Mai 2009, 09:07
Localitate: BUCURESTI


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori