Veterinar

Adrese de cabinete veterinare din Bucuresti si din tara.

Moderator: Sheppard

Veterinar

de varacosmin » 06 Mar 2009, 14:43

Salutare,

Am de curand doua broscute de Florida, si as vrea sa le duc in curand la un veterinar. Nu au nici o problema dar as vrea sa fie ceva preventiv. Cam o data la jumate de an. Problema este ca nu stiu un veterinar in Bucuresti care se pricepe la broscute testoase de apa. Ma puteti ajuta cu o recomandare. Eu stau in Militari, dar nu e o problema sa ma deplasez oriunde in Bucuresti.
Multumesc anticipat pentru tot.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 31
Membru din: 01 Ian 2009, 20:11
Localitate: Bucuresti, Militari

de diego » 06 Mar 2009, 16:48

Eu ti-l recomand pe acesta

CABINET VETERINAR DR. COMSA HORIA - Consultatii tratamente, vaccinari, interventii chirurgicale reptile si animale exotice

Contact: Valea Argesului nr. 1, bl. C2, sector 6 , Tel. 778.48.86; 0722.288.864; 0722.488.537 ;

Dar mai intai sa suni la unul din numerele astea de telefon, am senzatia ca s-au mutat de la adresa aia, acum sunt undeva pe langa piata Valea Ialomitei. Si mai vezi ca sunt doi doctori, tata si fiu, iar de reptile se ocupa numai fiul, Comsa Horia.
Avatar utilizator
Testos Admin
Testos Admin
 
Mesaje: 1260
Membru din: 01 Noi 2006, 20:38
Localitate: Bucuresti

de twinkie » 06 Mar 2009, 17:08

ti-l recomand pe Prof Univ Dr Laurentiu Tudor, mi s-a parut f priceput. il gasesti la cabinetul din Bd. Uverturii nr. 16, bl. A2, ap. 64, parter (int. 64C), sector 6 , tel. 430.54.15. Dar e destul de rar pe acolo, asa ca mai bine il suni pe mobil: 0744.585.321. e mai cinic asa si destul de controversat aici pe forum, dar m-a lasat masca cate stie despre testoase.

pana sa il descopar pe el, am mai fost la un cabinet in Cotroceni, unde una dintre doctorite a pasionata de testoase, are si ea acasa si chiar se pricepe. ni le-a salvat in mai multe randuri. nu mai stiu cum o cheama, dar cabinetul e pe Str. prof.dr.Gh.Marinescu colt cu Str. Turnescu Nicolae.

si mai e unu in dr taberei, in spatele Albinutei de pe bd. Timisoara, dar iar nu mai stiu exact cum se numeste. tot asa, priceput la testoase un doctor.

daca ai nevoie de detalii, da-mi un pm si te indrum cum sa ajungi la oricare din astea.

bafta
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 112
Membru din: 22 Noi 2006, 13:17
Localitate: Bucuresti, Dr.Taberei

de twinkie » 06 Mar 2009, 17:11

diego, cred ca asta de care zic ca e in spate la albinuta de pe timisoara, are legatura cu cel de care zici tu. ca pt injectii ne trimitea o zi pe valea argesului, o zi dincolo. chiar o sa ma interesez unde s-au mutat si va zic.
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 112
Membru din: 22 Noi 2006, 13:17
Localitate: Bucuresti, Dr.Taberei

de varacosmin » 07 Mar 2009, 00:29

Multumesc mult tuturor O sa incerc cu domnul doctor Comsa. O sa-l sun sa stabilesc o programare. Vreau sa-mi tin broscutele sub supraveghere si sa le stiu sanatoase.
Testos juvenil
Testos juvenil
 
Mesaje: 31
Membru din: 01 Ian 2009, 20:11
Localitate: Bucuresti, Militari


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator