Drum spre hornbach

Subiecte la alegere

Moderator: diego

Drum spre hornbach

de OsDeRos » 05 Mai 2009, 10:39

este cineva cu masina disponibil ptr un drum prin hornbach? sa vad si eu ce mai este de vanzare si ce preturi au. cred ca ma apuc si de acvaristica :D (dar NU in acelasi acvariu cu broscutele)
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 704
Membru din: 26 Aug 2008, 14:39
Localitate: jegosul bucuresti

de diego » 05 Mai 2009, 15:34

Eu am fost acum doua saptamani si era cam gol pe acolo, dar poti face o incercare, poate au adus marfa intre timp. Pentru pesti iti recomand petshopul din Drumul Taberei.
Avatar utilizator
Testos Admin
Testos Admin
 
Mesaje: 1260
Membru din: 01 Noi 2006, 20:38
Localitate: Bucuresti

de OsDeRos » 05 Mai 2009, 16:08

am fost pe acolo... dar exemplarele de xifo erau deja maturi... pana`mi iau acvariu mai mare n`am ce face cu exemplare mari + ca mi`ar placea sa ii cresc de mici.. sa faca puiuti... sa traiasca dupa legea junglei fara maternitate... si`ntr`un final sa ajunga la anuk ca hrana vie :) (in caz de populare excesiva)
Avatar utilizator
Testos Moderator
Testos Moderator
 
Mesaje: 704
Membru din: 26 Aug 2008, 14:39
Localitate: jegosul bucuresti

de ATLANTIC » 28 Mai 2009, 09:58

salut!daca te intereseaza pesti,iti spun eu un magazin!sectorul 2 langa parcul 23 august,zona b-dul decebal, este un magazin super tare specializat in asa ceva!au foarte multe specii de pesti si chiar si rechini!te sfatuiesc sa incerci acolo!
!i LoVe BaBy TuRtLeS!
Avatar utilizator
Testos activ
Testos activ
 
Mesaje: 131
Membru din: 14 Mai 2009, 09:07
Localitate: BUCURESTI


Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator